Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Manchester United byl zcela urovnán Sanchez


Le 16 janvier 2018 à 09:14


Manchester United

Prechod ze soap opery Sanchez byl vzrušený z léta vyhrál zimu, A teplo ješte neznamenalo klesání. Nejnovejší zprávy však ukazují, Sanchez a Manchester United se dohodli, Všechna jednání s Makhitou a Levné Fotbalové Dresy Arsenalem byla dokoncena. Takzvané vše je pripraveno, jen dluží východní vítr.

Podle nejnovejších zpráv, Sanchez a Manchester United se dohodli na osobních podmínkách, A Manchester United je ochoten se pripojit s Murchisonem k prevodu Sanchez, Arméni ztratili své místo ve Spojených státech. Nyní je prevod dokoncen jen špatne Arsenal a Makhtari dokoncí jednání. S prihlédnutím k možnému odchodu Walcotta a Chamberlaina opustil tým, Príchod Makhtariho je dobrým doplnkem práva Arsenalu.

Podle výpoctu, Jakmile se Sanchez pripojil, Pak Dres Manchester United pouze v Sanchezu každý rok, Lukaku, Pogba a Ibrahimovic 4 lidé utratí 58 milionu liber, Manchester United je obrovská cástka penez. Sanchez hrál Arsenal 22krát v této sezóne, zacíná 19krát, skóruje 8 gólu a pomáhá 4krát.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES