Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Sanchez muže pomoci Manchesteru vyhrát Ligu mistru


Le 6 février 2018 à 01:12


Manchesteru

Manchester United hvezda Lu - Makari rekl, Sanchez muže pomoci Manchesteru vyhrát Ligu mistru v této sezóne. V lednu tohoto roku swapové kluby Sanchez a Makhtapa, Své vlastní míc Levné Fotbalové Dresy Manchester United zaznamenal v kole proti Huddersfieldu. Makali, který se zúcastnil více než 400 vystoupení v United, rekl: Podepsání národního týmu Chile muže být zlomovým bodem klubu.

Rekl Cíle: " Sanchez za to, že tým zajistí vetší konkurenci ve všech pozicích, Každý trenér vám rekne, že je to dobrá vec, To muže aktivovat jiné lidi, Také nám dal vetší šanci v Lize mistru. Než bude príliš mnoho fanoušku Manchester United, že mužeme vyhrát Ligu mistru, Ale podpisem Sanchez muže být tato úroven hráce prevratnou sezonou. "

" Abych byl uprímný, Manchester United hrál dobre, než ho podepisoval, Ale Dres Manchester United potrebuje brokovnici, muže být to, co potrebujeme. Vím, že lidé vždycky mluví o Sanchezove platu, Ale vzhledem k tomu, že nevyužívá penežní transfer Manchester United, Smlouva je v soucasné dobe levná. Takže si myslím, že je to dobrá vec, Muže ucinit, aby Manchester United mel vetší šanci pokracovat v Lize mistru. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES