Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Rodriguez a Ribery se vrátili ze zranení


Le 6 mars 2018 à 12:44


Rodriguez

Bayern Mnichov a Freiburg v aktuálním kole souteže, Rodriguez a Ribery zmeškali zápas kvuli zranení. Podle místních mediálních zdroju, Dva hráci Levné Fotbalové Dresy Bayernu se objevili na tréninku nedeli, V novém týdnu se ocekává návrat do praxe.

Rodriguez zranil nohu behem zápasu proti Besiktas, Minulý týden jsme se vrátili na trénink. Bayern a Freiburg ve hre, Rodriguez spolu s fyzickým trenérem Thomasem-Williamsem zustali na Cerberus Avenue, Úsilí o zlepšení jejich fyzického stavu.

Rodriguez spolecne s Franckem Riberym, Chybel kvuli gastroenteritide. Dresy Bayern Munich Rodriguez bude pokracovat ve výcviku míce v pondelí, Bayern Ribery se opet vrátí do družstevní praxe.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES