Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 20
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Cím více fanoušku je silnejší Barcelona


Le 13 mars 2018 à 11:55


Barcelona

Podle zpráv, Pro zápas Ligy mistru s Chelsea ve stredu, Levné Fotbalové Dresy Barcelonský záložník Rakitic rekl: "Doufám, že fanoušci z Barcelony mohou sedet na stadionu Camp Nou."

Rakitic rekl: "Musíme celit jednomu z nejlepších týmu v Evrope. Bude to težká hra. Doufám, že barcelonští fanoušci budou naplneni stadionem Camp Nou. Doufám, že dokážeme spolecne vytvorit skvelou hru. Každý má stejné ocekávání, Chceme pokrocit, Chceme spolecne vytvorit historii Cím více fanoušku z Barcelony, Cím silnejší je tým. "

"Barca pujde ven, Každý ví, že nás Chelsea snadno ublíží. Dresy Barcelona musí být pripravená Chceme pokrocit do dalšího kola. " Barcelona a Chelsea jsou 1-1 v prvním kole Ligy mistru. Druhé kolo zápasu mezi obema stranami se bude konat v New Camp 15. brezna v 3:45.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES