Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Rychlejší integrace do týmu porazila Manchester City


Le 20 mars à 03:09


Manchester City

Podle anglické zprávy o médiích, Centrální obránce Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu Van Dick v rozhovoru pro Liverpool mluvil o svých poctech. Jeho vlastní hodnota a týmový souper v Manchesteru United.

Pro pocit v Liverpoolu, Van Dyke rekl: " Ted se cítím spokojen. Prišel jsem sem s ocekáváním Takže chci hrát ve více hrách co nejrychleji a nejlépe. Ted se cítím lépe a lépe. Chytím se dobre se všemi hráci. Chci jen kopat muj styl Pomozte týmu co nejvíce. "

Pak pro Manchester City, Liverpooluv souper ve ctvrtfinále Ligy mistru, Van Dyck rekl: " Tým bude pracovat velmi tvrde. Manchester City je vynikající tým. Bude s nimi težké bojovat. Dresy Liverpool musí hrát 100% své síly. Dokonce i vyšší mohou porazit. Když dorazí hra, bude Liverpool pripraven. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES