Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 17
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Chelsea 70 milionu bude vykopáno


Le 10 avril à 04:08


Chelsea

Podle italských mediálních zpráv, Chelsea útocník Morata se muže vrátit k Levné Fotbalové Dresy Juventusu. Španelský hrác v Londýne nebyl štastný. Juventus také hodlá využít ho nahradit Mandukicem, který muže opustit tým.

Manjukic získal pozornost od cínských a tureckých týmu. Pokud je k dispozici vhodná nabídka, Juventus uvažuje o prodeji chorvatského dopredu. Chcete-li najít náhradu za Mandukic, Juventus už sleduje pohyb nekolika útocníku. Toto zahrnuje Manchester United forward Martial.

Morata reprezentoval Chelsea 40 krát v ruzných turnajích této sezóny. Dosáhl 14 gólu. Podle zpráv se Morata spojila s predsedou Juventusu. Rekl, že se muže rozhodnout vrátit se k Juventusu letos v léte. Podobne fanoušci Dresy Juventus také uvítali, že se španelská hvezda vrátila do hry.




Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES