Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 8
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


S Sanchezovými finálemi byl velmi spokojen


Le 24 avril 2018 à 11:34


Arsenal

Letošní zimní okno Giroux a Sanchez opustily Levné Fotbalové Dresy Arsenal. Do Chelsea a Manchester United vstoupili. V kvetnu tohoto roku predstavují každý nový majitel. Úcast na finále FA Cupu. Jilu rekl: "Budu velmi potešen, že se setkám s Sanchezem. Dám FA Cupu stranou Zamerte se na šampionát. Je však velmi zvláštní být souperem s bývalým spoluhrácem. Zvlášte máme spoustu dobrých vzpomínek. "

Když mluvíme o Morata, Giroud rekl: "Vždy je dobrá konkurence, Zvlášte pro dopredu, Protože musíte zustat ve špickovém tvaru, vždy vynaložte 100% úsilí. To vám pomuže zlepšit a pomoci týmu vyhrát hru. Tento druh souteže je spravedlivý. V zápase s Burnleym, náš tým poslal Morata, aby hral. Hrál jsme dobre. Tam jsou Azar, William a Pedro, Všichni hrají dobre. Snažíme se delat to, co hledají naši trenéri. "

Od vstupu do Chelsea, Ji Lu dosáhl 4 gólu. Rekl: "Cítím se dobre. Když jsem se prihlásil, Rekl jsem, že potrebuji cas, abych se prizpusobil Ale také se musí rychle prizpusobit Protože nechci ztrácet cas. Myslím, že já a Dresy Chelsea spoluhráci, Na soudu bylo dobré pochopení a týmová soudržnost. Chelsea delají dobrou práci pro sebe. Tito lidé mohou všichni videt na dvore. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES