Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 8
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Manchester City se stane nejvzácnejším týmem v Evrope


Le 2 mai 2018 à 09:35


Manchester City

V bohatých, Real Madrid investoval v posledních deseti letech celkem 862 milionu liber. Liverpool 820 milionu liber, Levné Fotbalové Dresy Juventus 811 milionu liber. Tri týmy se umístily na šestém až osmém míste. Osmi kluby jsou na trhu prenosu také velkými standardy. Za deset let se nahromadilo celkem 7,8 miliardy liber. Jiné týmy jsou zakoreneny investicí techto osmi obru. Po AC Milán, Inter Milán a Rím investovaly mezi 529 miliony liber a 617 milionu liber.

Krome Manchester City, Tým s nejvyššími investicemi do prevodu je tým Barcelony v La Lige. Kumulovalo se celkem 10,15 miliardy liber. Paríž Saint-Germain se umístila na tretím míste, Kumulativní investice ve výši 1,014 miliardy liber. Chelsea a Manchester United v Premier League jsou ctvrtým a pátým. Jednalo se o 1 miliardu liber a 898 milionu liber.

Kdo je nejvíce bláznivý tým, který vynaložil v posledních deseti letech peníze? Odpoved je Manchester City. Manchester City získalo na trhu transferu za posledních 10 let 1,4 miliardy liber. Nikdo ji nemuže porazit. Úspech Dresy Manchester City dnes, Nelze opustit hlavu Mansour velké investice.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES