Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Barcelona neporazil rekordní sezónu


Le 8 mai 2018 à 08:26


Barcelona

Prestože kontroverze pokracují, Nicméne národní derby skoncilo s prijatelným skóre. Po této kampani Barcelona stále udržovala ligu neporaženou. Neporazitelná sezóna muže být okamžite dosažena. Poslední kolo Levné Fotbalové Dresy Barcelony zvítezilo v šampionátu ligy na silnici. V této sezone vyhrál jak La Ligu, tak i pohár krále. Prehlídka byla oslavována v pondelí v místním case.

Liga mistru ven, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je témer hotová. Zbývající výzva pred nimi zustává neporažená, Messi a Terstgen navíc získali evropskou zlatou strechu a nejlepší brankár.

Real Madrid je poslední prekážkou jejich neporažené sezóny. Hra je velmi dramatická. Barcelona prekonala dvojnásobek a Real Madrid dvakrát vyrovnal. V prípade, kdy byla Dresy Barcelona v prvním pololetí pokutována, Ackoli nekterí litovali tento výsledek, Ale presto prijatelné. Po remíze s Real Madridem, Barcelona je v La Lige neporazitelná v 42 kolech. Poslední vítezství v La Lige bylo 8. dubna 2017. Souper je Malaga.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES