Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 7
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Nikdo v Liverpoolu nemuže zlepšit Real Madrid


Le 22 mai 2018 à 10:47


Liverpool

Kdo je šampiónem tohoto finále Ligy mistru, Bývalý Levné Fotbalové Dresy Real Madrid a španelský národní trenér Bosque vedí velmi dobre. To je tým Zidane. Bosque analyzoval sílu obou týmu. To znamená, že žádný hrác v Liverpoolu nemuže posilovat sílu Realu Madrid.

Bosque rekl v rozhovoru: "Real Madrid je nejlepší tým v Evrope. Žádný hrác v týmu Liverpool nemuže posílit sílu týmu Real Madrid. Ne Salah. " Real Madrid a Liverpool budou brzy ve finále Ligy mistru. Poznámky Bosque budou prirozene kontroverzní. Salah v této sezone hrál velmi dobre v Premier League a Ligy mistru. Tam je také mnoho povestí, že Real Madrid koupil jej. Ale podle názoru Bosque, Salah také nemá místo v Realu Madrid.

Bosque už nejakou dobu odklonil oci fanoušku. V minulosti mluvil velice peclive. Ale ted už není opatrný ohledne výsledku finále Ligy mistru UEFA. Bosque také dal svou vlastní predpoved: "Real Madrid je ve velmi dobrém stavu, Oni jsou zvyklí stát se populární v Lize mistru. V minulosti lze ríci, že stát Real Madrid je dobrý. Je to velmi dobré. To není problém predpovedi. Jakmile Real Madrid vstoupí do finále Ligy mistru, Pak ... musíme respektovat naše oponenty. Souper je také velmi dobrý a zaslouží si vstoupit do finále. Ale bez ohledu na to, kdo je váš souper, Není to finále, Real Madrid je populární. Real Madrid je nejlepší tým v této Lize mistru. Je logické, že by Dresy Real Madrid mel vyhrát titul. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES