Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Umístil Liverpooluv hlavní hrác


Le 29 mai 2018 à 07:35


Liverpool

Po ztráte 1-3 v finále Ligy mistru do Realu Madrid, Levné Fotbalové Dresy Liverpool slavný Carragher tomu verí Stávající hokejisté týmu jsou všichni hráci typu engineering. Je treba pridat nekolik kreativních stredisek.

V rozhovoru, Bývalý obránce Liverpoolu Carragher vyjádril svuj názor na stávající sestavu týmu: "Myslím, že když hrám proti Realu Madrid, Náš záložník postrádá neco To vyžaduje zmenu. "

"Tým potrebuje 10 hrácu, Napríklad Keita nebo Felik Nerazzurriho. Ve finále byl Liverpoolovým záložníkem Werner-Doum. Milner a Henderson, samozrejme, jsou skvelí, Jsou to však hráci technického typu. V rade Realu Madrid jsou Cross a Modric. Také jsme videli výsledek. Dresy Liverpool nebyl schopen soutežit proti nim na míc. Myslím, že je nutné pridat nekolik hrácu do Liverpoolu. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES