Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 8
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Anglie závisí na tomto pravém Bohu


Le 5 juin 2018 à 08:32


Anglie

Svetový pohár zahreje, Levné Fotbalové Dresy Anglie porazila Nigérii 2-1. Kapitán Harry Kane se opet vrátil. Zacal druhý gól týmu. V posledních 7 hrách pro Anglii, Kane dosáhl 8 gólu. Nyní se stal skutecným vudcem Anglie.

Melo by být receno, že v Anglii tato hvezda není dostatecne silná. Poslední svetový pohár, Anglie má také takové superhvezdy jako Gerrard, Lampard a Wayne Rooney. Ale ted je to jen Anglie jen Harry Kane. On je také kapitánem Anglie.

Kaneova technika fotografování je opravdu silná. Jeho rozsah útoku je také velmi široký. Muže proniknout dlouhými výstrely mimo pokutový areál. V páté zóne mužete také získat body. Jeho schopnosti jsou opravdu komplexní Technologie nohy je také zcela výjimecná. To je již osmý gól, který Kane získal v posledních sedmi hrách reprezentujících Anglii. Predtím, než Dresy Anglie celila Litve a Slovinsku, Kone získal Kane. Pomohl týmu dosáhnout vítezství 1-0 Stal se pravým stehnem týmu. V rozhovoru po zápase Kana v Anglii rekl: "Vždy je dobré, abys mohl vyhrát. Jsme pripraveni na mistrovství sveta. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES