Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 20
Les nouveaux membres : 7
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Francouzský prezident chválí francouzský musí vstoupit do mistrovství sveta 4


Le 12 juin 2018 à 10:00


Francouzský

Svetový pohár se chystá zahájit válku. Populární Levné Fotbalové Dresy francouzský tým také šel do Ruska, aby se pripravil na mistrovství sveta. V poslední dobe, Francouzský prezident Mark Long také verejne povzbudil francouzský tým. A rekl, že francouzský tým musí být v top 4.

Macron se nejprve zmínil o svém hraném zážitku: "Hrál jsem vlevo, když jsem hrál. Ackoli moje technologie není dobrá, Ale muj styl je špinavý. Na dvore, Jakou osobu se nikdy nevzdám? Budu také inspirovat ostatní. "

Na otázku, jak Francie získala svetový pohár pro Dresy Francie lid, Mark Long rekl: " Vítezný tým prinese mnoho duvery. Cítím, že francouzský tým má touhu uspet. Také chceme privést mistrovství sveta do mistrovství sveta zpet. " Nakonec se Markron také chlubil tím, že francouzský tým musí vstoupit do finále Svetového poháru: "Jednou jsem rekl francouzskému týmu: Když jste skórovali v semifinále, Prijdu do Ruska, abych vás videla. Všimnete si, že když jsem vstoupil do semifinále, Ne, kdyby Francie dosáhla semifinále. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES