Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Španelský knockout se ukáže sám


Le 26 juin 2018 à 09:19


Španelský

Po 2-2 remíze proti Maroku, Španelsko Levné Fotbalové Dresy vstoupilo do vyrazovací fáze jako vedoucí týmu. Po skoncení zápasu hovorila Iniesta o chybe ve hre.

"Budu vždycky optimisticky o sobe. Každý to uvidí. Dosáhli jsme našeho cíle. Do kola eliminacního kola jsme vstoupili A je to jméno vedoucího skupiny. Ted, když tato hra skoncí v živote, Ukážeme, že jsme špickové. "

Soucasne španelský trenér Yello a hrác Isco, Po skoncení hry se kritizoval ve Španelsku. Iniesta není výjimkou. " Vše lze zlepšit, Mám stejný názor jako Isco a Elero. Dresy Španelsko bude analyzovat hru a další soupere. Ve Svetovém poháru je vše težké. Španelsko bude i nadále pokracovat. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES