Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Nejstabilnejším týmem na mistrovství sveta je Brazílie


Le 3 juillet 2018 à 09:50


Brazílie

2-0 vítezství nad Mexikem, Levné Fotbalové Dresy Brazilští vojáci se nedostali do prvních osm svetových poháru v Rusku. Jako favorit císlo jedna na mistrovství sveta, Brazilský tým již odhalil šampionát.

Tento brazilský tým je však nejvýraznejším, Je to jejich solidní obrana. Po zahájení mistrovství sveta, Brazílský tým práve ztratil v zápase šanci proti švýcarskému týmu. Ostatní 3 hry, Skóre je presne stejné 2-0. V tomto Svetovém poháru, Pouze Uruguay a Brazílie prohrál po ctyrech zápasech pouze jeden gól. A další týmy, At už byla vyloucena nebo stále zustává v Rusku, Další cíle jsou ztraceny než Brazílie a Uruguay.

Síla brazilského týmu prichází nejprve z jejich silné útocné síly. V tomto mistrovství sveta brazilský tým dosáhl 7 gólu. Predtím brazilský tým a nemecký tým skórovali. Soubežne s vrcholem historických cílu Svetového poháru, Všichni zaznamenali 226 gólu. S dnešními dvema cíli, Dresy Brazílie tým zvýšil celkový pocet gólu na 228. A nemecký tým chce znovu prekonat Brazílii. Obávám se, že cekat až o ctyri roky pozdeji.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES