Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 13
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 5

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Ronaldo byl potlacen potlesk fanoušku Juventusu


Le 17 juillet 2018 à 11:08


RonaldoRonaldo dorazil do Turína, Formálne se objevil jako hrác Juventusu. Když mluvíme o tomto težkém prenosu, Levné Fotbalové Dresy Juventus Paratic také odhaluje príbeh v zákulisí. Rekl, že chce podepsat Ronaldoovy bláznivé myšlenky. Zacal v Lize mistru v lonské sezóne.

Juventus podepsal portugalštinu zpet v léte. On je hrác Mendes. Takže se Juventus a Mendes znovu setkali. Tentokrát Mendes vysvetlil situaci, Juventus také prijal myšlenku predstavit Ronaldo.

V této hre, Ronaldo Dresy Portugalsko, skóroval dvakrát Druhá koule je ješte šokující. Fanoušci Juventusu doma se postavili a tleskali. Udelejte si pocta vynikajícímu výkonu portugalské superstar. Paratic rekl: "Bláznivý nápad podepsat Ronalda pochází z této hry. Když Ronaldo z Portugalska tleskal fanoušci, Setkal jsme se s agentem Mendesem v polovine týdne. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES