Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 22
Les nouveaux membres : 3
Anniversaires aujourd'hui : 7

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Je mi velkou ctí hrát Barcelona


Le 14 aout 2018 à 05:52


Barcelona

Pique se vrátil do Barcelony z Manchestru United a predstavil svuj první tým v Barcelone. V rozhovoru s mými 10 lety v Levné Fotbalové Dresy Barcelone, Pique rekl, že se nikdy neodvážil predstavit si, že vyhraje všechno.

Pique predstavil první výstavu Barcelonského týmu. Pomozte týmu v kvalifikacích Ligy mistru, 4-0 porazil tým polské ligy Krakov, Pique si vzpomíná: "To je velmi zvláštní. To byla první oficiální hra, kterou jsem hrál v barcelonském týmu. Hrál jsem na chvíli, Nakonec jsme vyhrál, Jsem velmi štastná, když opustím stadion. "

Pro vlastní Barcelona, Pique verí: "Pro Dresy Barcelona je velmi nárocné pracovat. To platí zejména pro obránce. Jsme všichni velmi jasní, Soutež v barcelonském týmu je velmi intenzivní. Protože tady jsou nejlepší hráci na svete, Musíte tvrde pracovat, abyste bojovali za svou pozici. Hrál jsem pro barcelonský tým 10 let. V budoucnu se mi to bude líbit víc. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES