Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 29
Les nouveaux membres : 4
Anniversaires aujourd'hui : 7

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Chelseak nemá šanci opustit tým


Le 21 aout 2018 à 04:54


Chelsea

Podle zpráv, Chik bude tento týden s trénerským týmem Sarie. Mluvte o vaší budoucnosti v týmu. Ve vítezství Levné Fotbalové Dresy Chelsea 3-2 proti Arsenalu, Qi Kelian neprišel do velkého seznamu zápasu. Nyní má 22letý mezinárodní záložník v Anglii se Surrey.

Na tomto Svetovém poháru se Chik dostal do finále s Anglií. Doufá, že na tomto základe bude i nadále pokracovat, Stante se pravidelným startérem klubu. A nyní probehly dve kola v Premier League, Chik získal v prvním kole jen krátkou lavicku.

Minulý rok byla Chik pronajata k Crystal Palace a hrála dobre. Hrál 25 krát pro tým, Dríve London Hawks zamýšlel znovu pronajmout hráce. Ale Chelsea jasne uvedl, že ho chtejí udržet. Protože okno prenosu v Premier League bylo uzavreno, Zbývající volby pro Chelseak jsou pouze Bundesliga, La Liga a Ligue. Dríve bylo hlášeno, že Dresy Chelsea by mohl prejít na Schalke 04. Ale písecný dul odmítl zprávy. Rekl, že mezinárodní anglie je príliš drahá.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES