Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 22
Les nouveaux membres : 3
Anniversaires aujourd'hui : 7

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Nové jádro Realu zapocalo útocný banner


Le 27 aout 2018 à 11:08


Real

Real Madrid je pryc proti Girone, Bell Levné Fotbalové Dresy ukázal své schopnosti, On použil ikonický útok na dálku, aby získal body. Pomozte týmu prepisovat skóre na 3: 1, Sezóna práve zacala, Velšský útocník je v nejlepším stavu. Stále získává cíle, Fanoušci Realu pomalu zacínají zapomínat na Ronalda.

Posledních 9 oficiálních zápasu, Bell dosáhl 9 gólu do Realu Madrid. Rozbehnete se a pred sebou je prostor, Nabel je nejhroznejší hrác na svete. V mé kariére, Bell dosáhl 150 gólu v klubu.

Po skoncení hry média proti Girone, Bell vstrelil tretí gól týmu. Opet prokázat, že Bell je nyní v jedné z nejlepších etap po vstupu do Realu Madrid. Jeden velký dukaz je, že v posledních 7 oficiálních zápasech zaznamenal 8 gólu. Také pomáhal 2 krát. Jeho výkon byl spokojen s fanoušky Realu Madrid. Poté, co Ronaldo opustil Dresy Real Madrid, aby se pripojil k Juventusu, Fanoušci Realu se zeptali Bella, aby šel dál a Bell to udelal. Zvedl útok Realu Madrid. Stane se novou vlajkou Realu Madrid.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES