Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 23
Les nouveaux membres : 4
Anniversaires aujourd'hui : 7

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Je mi ctí být srovnáván s Bergkampem


Le 18 septembre 2018 à 05:44


Arsenal

Podle Arsenalu, Levné Fotbalové Dresy Ozil rekl, že je pyšný na to, že se lidé srovnávají s Bergkampem. Ale trvá na tom, že má svuj vlastní styl.

Ve hre Arsenalu v porážce 2-1 do Newcastle, Özil dokoncil 200. vzhled týmu. A strelil gól. V lednu tohoto roku, Obnovil klub o tri a pul roku. To z nej delá nejvyšší placený hrác v historii týmu.

"Vzhledem k tomu, že pred peti lety prišel Dresy Arsenal do Cíny, Fanoušci mi velmi podporovali, To mi umožnuje hrát styl, který chci hrát. " Ozil rekl oficiální internetové stránce Arsenalu. "Vždycky jsem chtel ovládat hru, Pošlete pomoc a pomozte Arsenalu, Je tomu tak od zacátku. V mém postavení, Máte mnoho príležitostí a možností pro útok vpred. Mužete požádat o míc, Pošlete asistenci nebo udelejte gól. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES