Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 19
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Obrana AC Milán musí trénovat


Le 16 octobre 2018 à 04:42


AC Milán

Není žádným tajemstvím, že bývalý milánský prezident Berlusconi miluje dvojnásobek vpred. On kritizoval Gattuso je fotbalová filozofie když on byl interview s médii. Bývalý trenér v Levné Fotbalové Dresy Miláne Fabio Capello však s Berlusconim nesouhlasil.

"Milan se hodne zlepšil, Mohou vytvorit problém pro Spallettiho Inter. Nicméne budou mít problémy, pokud jsou defenzivní. Souper také zaznamenal nekolik gólu. Je velmi nebezpecné celit hrácum jako Icardi a Pericic. Myslím, že Gattuso je správná osoba, která má trenér Milana. Postavil velmi stabilní a velmi dobrý Milan. Líbí se mi styl Milána. "

O Higuainovi a Icardi, Dresy AC Milan Capello rekl: "Byl jsem trénován, když byl Higuain ješte velmi mladý. V té dobe už mel vynikající schopnost strelby. Po tolika letech dosáhl velkého zlepšení. Ikardi muže prinést potíže AC Milán. Je schopen vnímat trajektorii míce. Higuainova jízdní pozice je ješte lepší. Fanoušci Inter budou lépe pripraveni. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES