Le blog de Anweirainy sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 14
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Barcelona prekonala Messiho neprítomnost


Le 23 octobre 2018 à 05:29


Barcelona

Messi bude chtít upozornit tri týdny na to, aby zazvonil Bazaar. Koneckoncu, je týmovou hvezdou císlo jedna. Nicméne, z historických zkušeností, Messiho neprítomnost není pro Levné Fotbalové Dresy Barcelonu katastrofou. V roce 2015 Barcelona prekonala dopad Messiho neprítomnosti.

Když se Messi zacala zotavovat, Pokud fanoušci Barcelony premýšlejí o zkušenostech týmu v roce 2015, Pak se necítíš príliš znepokojen. V té dobe byla také Messi vážne zranena. Všichni fanoušci z Barcelony jsou velmi znepokojeni, Ale konecný výsledek není špatný.

Messi je casto zranen v raných fázích své kariéry. Situace je však v techto letech mnohem lepší. Posledním vážným zranením v Barcelone byla Messi v úvodní sezóne sezóny 2015-16. Srazil se s obráncem Las Palmas a uskutecnil se na nosítkách. V devíti zápasech, které Dresy Barcelona Messi chybelo, vyhrál Barcelona 7 výher, 1 remízu a 1 ztrátu.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES