Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 15
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 2

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Paríž nemohla udržet Neymara a Mbabeho


Le 18 janvier à 08:26


Neymara

V lonském léte, Paríž Saint-Germain Levné Fotbalové Dresy znacne investovala do podpisu dvou hrácu Nei Maer a Mbabe. Francouzské právo pripojit se k obema nadrízením ješte silnejší, Nyní v lize ustavit obrovské vedení, V Lize mistru jsou také pohodlné.

Nicméne v posledních dnech se Marl vrátil do La Ligy, aby se pripojil k Realu Madrid, zacaly se objevovat fámy, Mbabe byl také jedním z hlavních cílu Real Madrid. Francouzský novinár Julian Lawrence nedávno ucinil prohlášení ve sloupci BBC slovy: Podle jeho názoru se nakonec Neymar a Mbabe pripojují k Realu Madrid.

Lawrence rekl: " Nemyslím si, že se Neymar v letošním roce pripojí k Realu Madrid, Ale léto by melo být 100% pujde. On a Mbabe nepujdu do Realu Madrid soucasne, Ale tito dva se nakonec sejdou v Dres Real Madrid, Pevne tomu verím. Do té doby Neymar pouze videl klub pouze Real Madrid. Pro Mbabe, Je mu pouze 19 let, Sen o tom, že má na sobe tricko Real Madrid, Ale prozatím je ješte príliš brzy. Ale mohu vás ujistit, Mbabe nakonec vstoupí do Realu Madrid. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES