Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 3
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 6

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Šatna Arsenalu se nerozdelila


Le 8 mars à 12:42


Arsenal

Podle zpráv, Welbeck vyzývá jeho spoluhráce, aby se spojili, když je Arsenal Levné Fotbalové Dresy ve špatném stavu. Doufám, že Arsenal muže zvrátit výkon v poli, zlepšit záznam.

Welbeck rekl: "Jako profesionální hrác, Víme, že výsledek nedávné souteže není dost dobrý, Meli jsme ucinit lepší, než je tomu nyní. Fanoušci jsou velmi smutní, každý v klubu je velmi smutný, Také jsme velmi zklamáni, že bychom meli všechno vrátit zpet. Pred hru píštalkou, Tentokrát bude velmi obtížné a doufejme, že budou dobré výsledky. "

V poslední dobe se objevují zprávy, Dresy Arsenal šatna byla rozdelena, Welbeck rychle odmítl tyto povesti. Rekl: "V týmu není žádné rozdelení. Až dosud nepoznám príbehy. Casto jsem cetl tyto kritiky. Dokážu si predstavit, že zprávy o Arsenalu nejsou dobré, Vzhledem k nedávnému výsledku souteže není dobré, Takže nebudu sedet a uvidíte, co napsali noviny. Myslím, že dokud se Arsenal setká, Muže se stát silnejší. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES