Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Barcelona vstoupila do Ligy mistru již po jedenáctý po sobe následující rok


Le 15 mars à 01:47


Barcelona

Tvárí v tvár starému souperi Chelsea, Levné Fotbalové Dresy Barcelona domu není mekká. S Messi 2 góly a 1 asistence, Barcelona vyhrál 3: 0, Aby bylo dosaženo celkového skóre 4-1 do ctvrtfinále Ligy mistru UEFA.

Od sezóny 2007-08, Barcelona postupuje do ctvrtfinále Ligy mistru UEFA po dobu 11 po sobe jdoucích sezon. To také obnovilo rekord, který Barcelona predtím vlastnil. Nedostali se na posledních osm Ligy mistru. V dobe Rijkaardova koucování, V sezóne 2006-07 Barcelona celilo Liverpoolu ve finále Ligy mistru. První domácí porážka 1-2, navzdory výhre 1-0 ve druhém kole, Nicméne je to kvuli tomu, že góly jsou zrídka vylouceny.

A od té doby, Barcelona nikdy nezmeškalo posledních osm z Ligy mistru. Behem posledních deseti let, Dresy Barcelona získala celkem tri tituly Ligy mistru. 7krát, než se kvalifikuje do Ligy mistru UEFA Pouze trikrát ve ctvrtfinále Ligy mistru, Nicméne, pokud jde o vstup do ctvrtfinále, Barcelona je Liga mistru již témer 10 let. Tým s nejstabilnejším výkonem.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES