Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 3
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Chybí mi Chelsea Morata


Le 23 mars à 12:32


Chelsea

Podle zpráv Diego Costa rekl Neveril Chelseovi za to, že ho nechal tak trochu odjet. Zatím v této sezóne, Costa hrála pouze 14 her. Protože byl oficiálne zaregistrován v Levné Fotbalové Dresy Atletico v lednu tohoto roku. Presto, Španelský trenér Lope Tejiji také nazval Costa.

Costa, 29 let, rekl: " Je zrejmé, Nebyla jsem mojí chybou, že jsem tehdy v Brazílii. Všichni víme, co se stalo, Ale ted jsem zpátky, Chci delat to nejlepší. Lopetjiho postoj ke mne byl vždy jasný. Pokud nebudu hrát fotbal, Nemuže být prijato. Ale také rekl, že když hraji dobre, Dvere národního družstva jsou otevrené mne kdykoliv. Z tohoto duvodu ho také ocenuji. "

Po odchodu Costa, Dresy Chelsea koupil Morata z Realu Madrid, aby ho nahradil. Oba jsou spoluhráci ve španelském národním týmu. Ale tentokrát kvuli špatnému stavu Chelsea Morata, Tak ztratil. Nicméne, Costa je v nem jistý. Rekl: "Chybí mi Cherxi Morata. Protože máme dobrý vztah. Vždy je dobrá konkurence. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES