Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 3
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Klopp je vášnivý a chladný


Le 29 mars à 02:00


Liverpool

Podle zpráv rekl Milner Kloppova šatna v Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu je nepredvídatelná. Zvlášte když prišel o Liverpool.

Po dlouhou dobu, Kloppovy dojmy jsou prístupné. Je to také hluboce milované hráci. Ale Milner to odhalil Když je Klop naštvaný, Nekdy ani nevím, co myslí jeho mysl.

Milner rekl: " Má rád plakat po stranách. Chcete se integrovat do hry. Pokud se neco nestane, rekne vám to. Nekdy se bude hnevat pri prestávce. Mluvte do Liverpoolu, Ale jindy ho budete ocekávat, že nebude. Myslím, že pro trenéra, Oba jsou velmi duležité. A má to. Je zrejmé, že také rád obejme. Po skoncení hry prijde s hráci Liverpoolu. Jako trenér musíte vedet, kdy dát hráci medvídku objetí. Kdy se Dresy Liverpool podekoval týmu? Vetšinou se Klopp udelal velmi dobre. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES