Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 19
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 3

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Takhle bychom nemeli chodit


Le 12 avril à 11:48


Juventus

Ve ctvrtfinále Ligy mistru UEFA, Levné Fotbalové Dresy Juventus porazil Real Madrid 3-1. Celkové skóre 3-4 bylo však eliminováno. Mathueudi získal gól pro tým v této hre. Po zápase byl v rozhovoru. Nespokojen s trestem poslední minuty rozhodcího. Rozhodcí nedal klidne pokutu.

V rozhovoru Matoudi rekl: " Jsme velice ztracení. Cítí se špatne. Nemeli bychom se tímto zpusobem vyloucit. Každý vynaložil veškerou snahu na tuto hru. Tvárí v tvár nejlepším svetovým týmum vstrelil tri cíle. Výsledkem toho byla taková situace v poslední chvíli. Byl to rozhodcí, který všechno znicil. Zjevne nebyl dostatecne racionální, když trestal. V prípade obou hrácu pohybujících se vysokou rychlostí, Mít hrác dolu neznamená, že musí být faul. "

" Všichni jsou hrdí na výkon Juventusu. Jenom zklamaný tímto zpusobem, jak je vyloucen. Hráci jako Dresy Juventus Buffon by se nemeli zacházet takto. Pred zahájením hry, Každý si myslí, že hra ztratila napetí, Juventus se nikdy nevzdal. Tato sezona ješte neskoncila. Juventus bude pokracovat v pronásledování dvou titulu. " Dodal.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2018 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES