Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 7
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Bell se bude hrát v budoucnu


Le 26 avril 2018 à 01:31


Bell

Real Madrid porazil Bayern Zidane byl na tiskové konferenci spokojen. Rekl: "Mužeme být spokojeni s výsledky souteže. Real Madrid utrpel behem hry. To platí jak na zacátku, tak na konci hry. Nicméne, Levné Fotbalové Dresy Real Madrid dosáhl duležitého skóre, což je velmi dobré. Nemužeme to delat bez utrpení v Lize mistru. Je škoda, že Isco a Carvajal byli zraneni kvuli zranení. Ale Ascencio hrál, Hraje rozhodující roli. "

Pro Benzema a Bell pro výmenu sedadel, Zidane rekl: " Bell, Benzema nebo Assencio se ujali lavice, Od této chvíle až do konce sezóny jsou možné Musím si vybrat hráce A všichni meli dobrou práci, Stále jsou hry a používáme Bell. Nekterí lidé si myslí, že Bell nepotrebuji. To není fakt. "

Zidane chválil Real Madrid Assencio: " To není nové, On hrál rozhodující roli ve hre. Má rychlý a výkonný útok. Do hry vstoupil velmi dobre. Jsem s ním a hráci Dresy Real Madrid velmi spokojeni. Ví, jak se vyrovnat s mícem, Nemusím mu nic víc ríkat. Má hloubku a schopnosti skórovat. Nejen, že vstrelil Real Madrid, ale také vstoupil do obrany. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES