Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 9
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Messi nepotrebuje vyhrát svetový pohár


Le 4 mai 2018 à 11:37


Messi

V ocích mnoha fanoušku, Jen Levné Fotbalové Dresy Messi vyhrál Svetový pohár. Muže být nazván skvele Bývalý argentinský trenér Menotti však rekl: I bez mistrovství sveta, Messi je stále považován za jednoho z nejvetších hrácu v historii fotbalu.

Menotti to zduraznil Argentina potrebuje Messi, aby pomohl týmu. Místo toho, aby se snažil dokázat, že je nejlepší hrác. Menotti vedl Argentinu, aby vyhrál Svetový pohár v roce 1978.

Menotti rekl: " Distiefano nevyhrál svetový pohár. Sivoli také nehrála. Doufám, že Barcelona vyhraje Svetový pohár. Nicméne, jeho historie byla napsána jeho více než 20 šampionátu a cetných cílu. Nemyslím si, že Dresy Barcelona Messi potrebuje vyhrát svetový pohár. Prokázat, že je nejlepší hrác v historii fotbalu. Barcelona Messi je už v tom. To je snadné pochopit. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES