Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 14
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 5

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Vyjádrený Özil který nebyl hoden Arsenalu byl napaden


Le 10 mai 2018 à 07:04


Arsenal

Podle zpráv, Po ztráte 0-1 v Levné Fotbalové Dresy Arsenalu na Atletico, Keung jednou kritizoval Ozilla, Nezaslouží si nosit Arsenaluv dres. To ciní agenta Ozilla velmi rozzlobený. Rekl, že Keungova kritika je príliš nudná a hloupá.

Oziluv agent rekl: " Myslím, že Martin Chiung cítí, Hrál dríve, což mu dalo právo napadnout moderní hvezdy. Možná chce jen mít spojení s fotbalem. Nebo je proste z žárlivosti? Ztrácí z príjmu a expozice hrácu nyní? Nevím. Ale sedí v tom slepe kritizovaném Opakovane kritizován Abych byl uprímný, je už trochu unavený. "

"Na Old Trafford proti Manchesteru United, Stydel se za Arsenala za jeho chování. Ríká, že projevuje svou vášen. Ale je to opravdu špatné sportovní mistrovství. Pokud Arsenal Ozil nebo jiný hrác to udelá, Budou také hanit sebe a svuj klub. V neporazitelném období roku 2004, Arsenal Wenger ho nechal hrát na poslední chvíli proti Leicester City. Doufám, že se mu také podarí získat medaili v šampionátu. Jinak nebude clenem týmu senu. Protože nehrál dostatek her. On vlastne není clenem tohoto týmu. I když Chiung verejne pozdeji uvedl, Pokud ho Dresy Arsenal nedovolí hrát proti Leicester City, Muže zabít Wengera. To je to, co nazývá vášní. Vlastne to je agrese. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES