Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 6
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Toure nevylucuje možnost vstupu do Manchesteru United


Le 24 mai 2018 à 09:01


Manchesteru United

Yaya Tourre, která bude na konci sezóny opouštet Levné Fotbalové Dresy Manchester City, Nedávno rozhovor, Když mluvíme o vlastní budoucnosti, Rekl, že nevylucuje možnost vstupu do Manchesteru United. A rekl, že doufá, že bude hrát dva roky her na vysoké úrovni.

" Je velmi težké hrát v jiném klubu, Strávil jsem tak dlouho v Manchesteru City. Jen chci ríct, Urcite budu nadále hrát hry na vysoké úrovni. Úcast v Lize mistru nebo v Evropském poháru. Chci hrát ješte dva roky fotbalu na vysoké úrovni. Pak udelejte další veci. "

" Po tak dlouhé dobe osm let v Dresy Manchester City, To není snadné. Budu velmi smutná Protože mi chybí moji spoluhráci. Když se podíváte zpet na svou kariéru, Uvidíte, že všechny mé osobní pocty byly získány v Manchester City. Protože mi dali takovou duveru, Dovolte mi dosáhnout další úrovne, klub je pro me velmi dobrý, Fanoušci Manchesteru jsou pro me velmi dobrí. Ale myslím, že je cas obrátit se na novou kapitolu. Budu udržovat príjemný a otevrený postoj. Podívejte se, který tým me podepíše Budou pokracovat ve své práci. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES