Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 7
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Outrigger Sola prekonává obe strany


Le 7 juin 2018 à 05:05


španelského

Kavajar náhle zranil ve finále Ligy mistru, Nechte Španelsko mít trochu pochybností v pravé pozici. Ackoli ho Lope Teji identifikoval, Ale je také obtížné se objevit ve skupine. Ve skupinové fázi, Kdo bude Levné Fotbalové Dresy Španelsko poslán v pravé pozici? Lopetji odpovedel. To je Adrioso Sola.

V první polovine hry, Španelsko opakovane napadlo pravou stranu Adriosoly. 40. minutu hry Adriosola opustila další dva obranné hráce vpravo. Vyhrála radost fanoušku. A v 58. minute, Také prošel velmi ohrožujícím krížem napravo. Bohužel, Costa se nedotkl míce. Když byl v 70. minute nahrazen Nacho, Fanoušci publika opet poslali potlesk pro dospívajícího.

Než se Cavajar vrátil, Lopeterje již našel náhradu za právo Španelska. Odrio Sola skóroval velmi zlatým cílem. A je to vynikající na obranném konci, Ve Dresy Španelsko jako celek je velmi stylový. Nyní muže 40 milionu koupit potenciální akcie, Nová milost španelského národního týmu, Real Madrid by o tom mel premýšlet!
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES