Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 13
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 5

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Portugalsko se setká s finále Svetového poháru


Le 14 juin 2018 à 04:31


Portugalsko

Svetový pohár v Rusku v roce 2018 bude formálne otevren. Po predpovedi 16 výherních týmu dríve, Trenér Levné Fotbalové Dresy Manchester United Jose Mourinho byl opet proti posledních osm, Top 4 a finální týmy predpovedely.

Mourinho neváhal zvolit top 8 týmu. Domnívá se, že týmy, které mohou vstoupit do ctvrtfinále v první polovine, jsou Portugalsko, Francie, Brazílie a Anglie. Druhá polovina je Španelsko, Argentina, Nemecko a Belgie. Top 4 tým Mourinho musí být trochu zamotaný, Všechny ctyri týmy mají mít silný dialog. Kdo vyhraje nebo ztratí, nebude príliš prekvapující. Po nekolika myšlenkách dal Mourinho své ctyri nejlepší týmy. Jsou to Portugalsko, Brazílie, Argentina a obhájce šampiona Nemecka.

Nejvíce zamotané momenty nakonec dorazily. Mohou se ctyri týmy kvalifikovat do finále? Podle predpovedi Mourinho, Semifinále v prvním polocase bude Portugalsko proti Brazílii. Z hlediska síly papíru je Brazílie jednoznacne nadrazená. Portugalsko je však také týmem vlastní zeme. Jak se rozhodnout dát Mourinho do potíží. V konecném smyslu porážky rozumu postavil Portugalsko do záverecného zápasu. Ve zápase mezi Argentinou a Nemeckem se Mourin Mushart také opakoval. Nakonec byl optimistictejší ohledne Dresy Argentina pomsty na Nemecko. Druhé po sobe jdoucí finále Svetového poháru, Duvodem je, že Argentina má Messi.
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES