Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 4
Les nouveaux membres : 0
Anniversaires aujourd'hui : 6

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Francie potrebuje skutecných fanoušku místo diváku


Le 28 juin 2018 à 05:25


Francie

Francie získala první místo ve skupine C s neporaženým rekordem 2 výher a 1 remíza. Progresivní eliminace. Ale ve finálovém utkání skupiny proti Dánsku to bylo nudné a nudné. Made Levné Fotbalové Dresy France trpí kritikou a bzucení fanoušku. Po skoncení hry francouzský generál Pogba nemohl sedet stále. Zvednete se a rve.

Pogba rekl: "Nejduležitejší vecí je obsadit vrchol skupiny. Není to vášnivá hra. Protože Dánsko je velmi spokojeno s výsledky hry, Protože to znamená, že se kvalifikují do play-off. Nevzali jsme se, Ale za posledních 15 minut, V hre nemá smysl. "

"Nevím, jestli ty buzzy pocházejí od francouzských fanoušku. Lidé vždy chtejí více zajímavých záberu. Cílem Dresy Francie je usilovat o tým nejprve. Nevím, co lidé ocekávají, Je to vítezství 5-0 nebo 10-0? Nejduležitejší je nyní propagace. Francie potrebuje všechny, aby nás podporovali. Naši fanoušci jsou 12. tým. Francie potrebuje fanoušky. Ne diváci. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES