Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 21
Les nouveaux membres : 6
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Bassad používal Messiho a udelal mu to nejlepší


Le 16 aout 2018 à 05:05


Messiho

Barcelona zacala tuto sezónu dobre, Nejprve vyhrál španelský Super Cup s 2-1 vítezstvím nad Levné Fotbalové Dresy Sevillou. Poté vyhrál soupere na pohárovém poháru. Dále se pripravují na novou sezónu.

Letos v léte probíhá práce v Barcelone. Zda je to prevod nebo prevod je rozumné, Pred termínem predání, Barcelona bude dále snižovat sestavu, Rafinha, Paco, Munir a další hrozí, že budou vycišteni.

Messi se poprvé objevil jako kapitán v Camp Nou, Nekdy se objeví vpravo. Použije se jeho zmena v nové sezóne? Valverde rekl: "Pokud mužeme, máme také tuto volbu. Muže také hrát jiným zpusobem. Pokud souper neví, jestli Barcelona Massey chce útocit zevnitr nebo zvencí, To je pro nás dobré. Tam jsou vždy ruzné hlasy kolem Barcelona Messi. Ale co muže Dresy Barcelona udelat, je mu dát své oblíbené prostredí. Nechte hrát všechny talenty. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES