Le blog de Ondamedonm sur Amicalien

Présentement sur Amicalien
Les membres en ligne : 20
Les nouveaux membres : 6
Anniversaires aujourd'hui : 4

Connexion des membres


  Se souvenir de moi


Manchester City je stále mistrem


Le 23 aout 2018 à 05:19


Manchester City

Minulý mesíc získal Manchester City šampionát v Premier League s rekordním skóre. Jsou stále nejvetším oblíbeným týmem v této sezóne. V Premier League po témer deset let žádný tým nezískal šampionát v Levné Fotbalové Dresy Premier League. To je nejvetší výzva pro Manchester City v této sezóne. Kapitán Manchester City Company vyjádril svou duveru v rozhovor.

Spolecnost Kompany uvedla: "V lonské sezone poprvé vyhrál ligový titul mnoho hrácu. Takže když se vrátí, Musíte si neco všimnout, Zjistete, zda se jejich oci zmenily. Neríkám, že budeme tak dobrí jako v lonském roce. Tato sezóna se liší od minulé sezóny, Protože ostatní týmy jsou stále silnejší. "

" Každý dostal dost upozornení, Žádný tým nedokázal vyhrát ligový titul v posledních devíti sezónách. Manchester City také musí bojovat sami. Spíše než mít problémy jako jiné týmy. Vidím, že všichni tvrde pracují, V našem týmu je hodne konkurence. Manchester City to musí udelat. Nemužete zarucit, že vyhrajete šampionát. Pokud však Dresy Manchester City zustane konkurenceschopné, Manchester City bude delat to, co nikdo nedelal za posledních devet let. "
Ajouter cette page à :  Ajouter cette page à Facebook  Ajouter cette page sur MySpace  Ajouter cette page à del.ico.us  Ajouter cette page à Google  Ajouter cette page à Netscape.  Ajouter cette page à Windows Live  Ajouter cette page à Yahoo Ajouter cette page à Ask.com  Ajouter cette page à Stumble.  Ajouter cette page à Digg.  Ajouter cette page à reddit.com  Ajouter cette page à NewsVine  Ajouter cette page dans Simpy


© 2003-2019 Amicalien.com, Tous droits réservés.
CONTACT | CONDITIONS D'UTILISATION | PUBLICITE | PARTENAIRES